моб.: (067) 794-14-83 тел./факс: (044) 236-48-48

Хомутові та плоскі електронагрівачі

Загальна інформація

Хомутові та плоскі електронагрівачі застосовуються для нагрівання прес-форм у термопластавтоматах, ливарних форм, екструдерів, трубопроводів, пакувальних машинах, грануляторах та інших промислових установках.

Корпус електронагрівача виготовляється з листової нержавіючої сталі товщиною 0,2–0,5 мм, всередині якого розташований нагрівальний елемент.
Нагрівальна спіраль ізольована від корпусу за допомогою ізоляційного матеріалу.
Нагрівач кріпиться до поверхні притисканням.
У корпусі можуть бути виконані необхідні отвори, пази і т.п.
Нагрівачі виконуються у вигляді пластин, кілець, напівкілець, секторів.

Контактна група виконується у вигляді гнучких дротів у термостійкій ізоляції, різьбових стрижнів чи раз'єма.

Плоский нагрівач

Конструкція:

1. металевий корпус; 2. нагрівальний елемент; 3. ізоляційний матеріал; 4. контактний вихід.

Особливості, переваги

Особливістю наших електронагрівачів є ткана конструкція нагрівального елемента. Провідник попередньо переплітається нитками термостійкого матеріалу з отриманням тканої стрічки. Дана конструкція забезпечує рівномірність розташування провідника поверхнею і виключає міжвиткові замикання. В результаті кожна ділянка нагрівального елемента знаходиться в однакових умовах тепловіддачі, отже, виключається перегрів окремих ділянок. Крім того, значно покращується теплопередача від провідників до поверхні.

Все це значно підвищує надійність даного типу нагрівача в порівнянні з нагрівачами, в яких провідник накручується на основу-ізолятор. У таких нагрівачах у процесі багаторазового циклу нагрівання - охолодження неминуче виникає провисання окремих витків з наступним міжвитковим замиканням провідника, і, як наслідок, місцевим перегрівом з наступним виходом з ладу.